Rozvoz růží Praha

Rozvoz růží PrahaRozvážíme čerstvé řezané růže po celé Praze, ať je to okrajová část nebo centrum města. Rozvážíme růže, které si u nás v eshopu vyberete i se vzkazem pro obdarovaného. Po Praze je rozvoz květin zajišťován každý všední den.

Objednat růžena Florea.cz

Jaké květiny po Praze rozvážíme?

Rozvážíme samozřejmě jen ty nejčerstvější růže, protože dvakrát týdně je sami přivážíme chladírenskými vozy přímo z květinové burzy v Holandsku. Vy tak máte jistotu, že květiny, které pro obdarovaného objednáte budou opravdu jen ty nejkrásnější a nejčerstvější. Vyberte si a využijte rozvoz květin Praha.

Po Praze rozvážíme krásné řezané růže nejrůznějších barev a také nádherné kytice:

V Praze rozvážíme modré růže, rudé a červené růže. Velice oblíbené jsou také bílé nebo žluté růže. Můžete si také objednat větší kytice růží čítající až 200 růží. Tyto kytice jsou cenově zvýhodněné a často je také doprava zdarma. K rozváženým růžím zdarma přidáme vzkaz pro obdarovaného s textem dle Vaší objednávky a také dárkové balení pro květiny, které je zdarma.

Kolik rozvoz růží v Praze stojí?

Rozvoz růží stojí stejně po celé ČR a to 95 Kč. Pokud si objednáte větší kytici, dovoz a dopravu máte zdarma (kytice růží typicky nad 1200 Kč). O tom Vás budeme informovat u vaší objednávky.

Objednat růžena Florea.cz

Kdy růže po Praze rozvážíme

Po Praze provádíme rozvozy chladírenskými vozy každý pracovní den. Stačí, když si dnes růže objednáte a zítra (pokud je pracovní den) Vám nebo obdarovanému v Praze květiny předáme.

Odkud pocházejí růže, které v Praze rozvážíme

Růže pocházejí z nejznámější květinové burzy v Nizozemí, kde pro vás vybíráme jen ty kvalitnější kousky. Nákup provádíme s vynecháním všech prostředníků, proto jsou naše ceny nejvýhodnější. Některé růže z nákupů pocházejí z černého kontinentu – z Afriky. Tam se dovážejí hlavně z farem v Etiopii, z Keni a Ekvádoru.

Kontrola kvality rozvážených růží

Růže, které rozvážíme pečlivě kontrolujeme, aby jejich kvalita byla co nejlepší.

  1. Nejdříve provádíme kontrolu v Nizozemí při nakládce květin nakoupených na květinové burze.
  2. Další kontrola růží se provádí  při vykládce a přípravě k uskladnění v logistickém skladu.
  3. Hlavní kontrola při balení a expedici Vaší objednávky večer či v noci před rozvozem.
  4.  Kontrola kurýrem při předávání objednávky (kontroluje kurýr ve spolupráci se zákazníkem).

Objednávka růží s rozvozem po Praze

Objednejte si nyní krásné růže, ze kterých bude obdarovaná / obdarovaný nadšený. Přidejte k růžím vzkaz zdarma a my vám růže také krásně dárkově zabalíme. Objednávejte nyní.

Objednat růžena Florea.cz


Naši spokojení zákazníci


Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci  Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci

Další fotografie od našich zákazníků >

 


Další informace na téma rozvoz květin Praha >