Rozvoz růží Ostrava

Rozvoz růží Ostrava - řezané růže a kyticeRozvážíme každé úterý a čtvrtek a čerstvé řezané růže po celé Ostravě a okolí. Rozvážíme růže, které si u nás v eshopu vyberete i se vzkazem pro obdarovaného zdarma a dárkovým balením celé kytice. V Ostravě je rozvoz květin zajišťován dvakrát týdně a to v úterý a ve čtvrtek.

Objednat růžena Florea.cz

Jaké květiny v Ostravě rozvážíme?

Rozvážíme jen ty nejčerstvější, vybrané růže. Dvakrát týdně je sami přivážíme speciálními chladírenskými vozy přímo z květinové burzy v Holandsku. Vy tak máte jistotu, že růže, které pro obdarovaného objednáte budou opravdu jen ty nejčerstvější a nejkrásnější.

V Ostravě rozvážíme řezané růže nejrůznějších barev a také nádherné kytice řezaných růží:

V Ostravě rozvážíme klasické rudé a červené růže, modré růže, fialové a růžové růže. Velmi oblíbené jsou také žluté nebo bílé růže. Můžete si objednat větší kytice růží čítající třeba až 200 růží. Tyto kytice jsou cenově zvýhodněné a často je také doprava zdarma. K rozváženým růžím v Ostravě také zdarma přidáme vzkaz pro obdarovaného s textem dle Vaší objednávky a dárkové balení pro květiny, které je zdarma. Využijte toho a objednejte si krásné květiny pro rozvoz květin Ostrava.

Kdy růže v Ostravě rozvážíme

V Ostravě provádíme rozvozy chladírenskými vozy dvakrát do týdne a to v úterý a ve čtvrtek.

Objednat růžena Florea.cz

Kolik rozvoz růží v Ostravě stojí?

Rozvoz růží stojí stejně jako po celé ČR a to 95 Kč. Pokud si objednáte větší kytici, dopravu máte zdarma (kytice růží typicky nad 1200 Kč). O tom Vás budeme informovat u vaší objednávky.

Odkud pocházejí růže, které v Ostravě rozvážíme

Tyto růže pocházejí z nejznámější květinové burzy v Holandsku, kde pro vás vybíráme jen ty kvalitnější kousky. Nákup provádíme s vynecháním všech prostředníků, proto jsou naše ceny nejvýhodnější. Některé růže z nákupů pocházejí z černého kontinentu – z Afriky. Tam se dovážejí hlavně z farem v Etiopii, z Keni a Ekvádoru.

Kontrola kvality růží před rozvozem

Růže, které rozvážíme pečlivě kontrolujeme, aby jejich kvalita byla co nejlepší.

  1. Nejdříve provádíme kontrolu v Nizozemí při nakládce květin nakoupených na květinové burze.
  2. Další kontrola růží se provádí  při vykládce a přípravě k uskladnění v logistickém skladu.
  3. Hlavní kontrola při balení a expedici Vaší objednávky večer či v noci před rozvozem.
  4.  Kontrola kurýrem při předávání objednávky (kontroluje kurýr ve spolupráci se zákazníkem).

Objednávka růží s rozvozem v Ostravě

Objednejte si nyní nádherné růže, ze kterých bude obdarovaná / obdarovaný nadšený. Přidejte k růžím vzkaz zdarma a my vám růže také krásně dárkově zabalíme. Objednávejte nyní.

Objednat růžena Florea.cz


Naši spokojení zákazníci


Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci  Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci

Další fotografie od našich zákazníků >


Více informací o rozvozu květin Ostrava >