Kytice růží

Rozvážíme pro vás a pro obdarovaného také krásné kytice růží. Kytice jsou navázané růže až do počtu 150 kusů. Počet kusů v kytici si můžete sami zvolit při objednávce nebo si můžete vybrat z již hotových kytic. Kytici růží předáváme dárkově balenou a ke kytici také můžeme přiložit vzkaz od Vás.

Nejprodávanější jsou kytice růží o počtu 25 růží, 50 růží a sto růží.

Objednat kyticina Florea.cz

Růže vázané v kytici

Nejprodávanejší kytice jsou kytice rudých a červených růží, v poslední době jsou hodně prodávané také modré a fialové růže. Oblíbené zůstávají bílé a žluté růže a mezi netradiční se řadí barvené duhové růže nebo čokoládové růže.

Kytice růží - barevnáKytice růží - růžové růžeKytice růží - červené růže

Objednat kyticina Florea.cz

Doprava kytic růží

Kytice růží rozvážíme kamkoli po celé ČR za jednotnou cenu 95 Kč. Pokud vaše objednávka přesáhne hranici 1200 Kč, dopravu od nás máte zdarma.

Kytice růží rozvážíme vlastními speciálními chladícími vozy, takže předávané růže jsou vždy čerstvé. Před samotnou nakládkou a před předáním růže pečlivě kontrolujeme, aby obdarovaný/obdarovaná od nás dostal jen ty nejlepší květiny.

Objednat kyticina Florea.cz

 


Naši spokojení zákazníci


Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci  Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci Kytice růží - zákazníci

Další fotografie od našich zákazníků >